KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545465
nr 1454 5465
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Aftonstämning Paris". Olja på duk, 33x41cm, yttermått inklusive ram: 50x58cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:25:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr